![Ana-Maria-Paraschiv-206×203 Ana-Maria-Paraschiv-206×203](https://kenacademy.org/wp-content/uploads/2019/09/Ana-Maria-Paraschiv-206x203-1-200x200.png)
ANA-MARIA PARASCHIV
Asistent Program
Ana-Maria este responsabilă cu suportul operational pentru derularea cursurilor KEN și cu managementul finaciar-contabil al Asociației.
Ea deține o experiență de mai bine de 5 ani ca economist în cadrul companiei Tornado, perioadă în care s-a ocupat de următoarele aspecte: raportare situații financiare, credit control, relații cu clienții (concilieri de solduri, notificări de plată, confirmări de solduri).
Are experiență în operarea sistemului productiv SAP și SAGA.