![Editabil-portrete2 Editabil-portrete2](https://kenacademy.org/wp-content/uploads/2020/09/Editabil-portrete2-200x200.png)
Adriana Costea
Prin ceea ce face în calitate de trainer, de antreprenor în zona de educație non-formală, de om, Adriana își dorește să ducă la îndeplinire ceea ce ea numește misiunea personală, aceea de a deschide uși către cunoaștere și autocunoaștere celor cu care interacționează.
Experienţa dobândită în mai bine de 13 ani în zona de learning & development, în conceperea, dezvoltarea, livrarea şi implementarea programelor interactive de training și de dezvoltare, bazate pe înţelegerea naturii umane şi a valorizarea potenţialului fiecărui participant, îi oferă Adrianei ocazia de a-și însoți participanțîi pe drumul evoluției lor personale și profesionale și de a fi martoră schimbărilor pozitive pe care aceștia le aduc în vieţile lor.
În urmă cu 8 ani, Adriana a acceptat provocarea de a lucra cu copiii devenind, timp de 5 ani, voluntar al Asociației Little People. Gândindu-se la perioada voluntariatului, Adriana mărturisește că a fost una dintre experiențele intens transformationale, care a contribuit la conștientizarea rolului important pe care fiecare dintre noi îl joacă în educarea și modelarea copiilor. “Cred că doar împreună putem face diferența.” – spune Adriana.
Alti membri
![Costel-Iftimie-206×203 Costel-Iftimie-206×203](https://kenacademy.org/wp-content/uploads/2019/09/Costel-Iftimie-206x203-1-200x200.png)
Costel Iftime
![Bianca-Georgescu-206×203 Bianca-Georgescu-206×203](https://kenacademy.org/wp-content/uploads/2019/09/Bianca-Georgescu-206x203-1-200x200.png)
BIANCA GEORGESCU
![Tudor-Iacob-206×203 Tudor-Iacob-206×203](https://kenacademy.org/wp-content/uploads/2019/09/Tudor-Iacob-206x203-1-200x200.png)
Tudor Iacob
![Alura Alura](https://kenacademy.org/wp-content/uploads/2022/05/Alura-200x200.png)